Seznam produktů značky Kranskop Wines

V jihozápadní oblasti Jihoafrické republiky, v regionu Robertson, má vinařství letitou tradici. Podmínky pro pěstování vinné révy jsou zde ideální. Mírně zvlněná krajina, nízká nadmořská výška, půda bohatá na živiny a to vše zalité sluncem, kterého na jižní polokouli naší planety nemají nikdy nedostatek.

Kranskop Wines, vinařství se jménem pahorku, na jehož úpatí má své vinice, je jedním z nejvýznamnějších producentů vína z celého širokého okolí. Nepatří sice mezi největší v oboru, ale je to zejména tím, že celá produkce je přísně orientována na kvalitu vína.

Vína tohoto výrobce pravidelně sbírají ocenění jak na lokální, tak i na celostátní úrovni a častokrát se neztratí i v rámci celosvětové konkurence mezi skvosty ze zemí jako Francie, nebo Chille, považované všeobecně za vinařské velmoci, kam ostatně Jihoafrická republika bezesporu patří. Kranskop Wines je například dodavatelem Jihoafrických aerolinek, které vína tohoto výrobce nabízí svým pasažérům v prvních třídách svých letů.

Pracovníci Kranskop Wines tvrdí, že dělají víno s láskou, a když ochutnáte kterékoliv víno z jejich produkce, lehce jejich tvrzení uvěříte. Za jemnou, ale přesto plnou chutí vína se schovávají týdny a týdny precizní práce. Jednotlivé hrozny jsou v průběhu zrání kontrolovány a nekvalitní bobule jsou odstraněny, aby ostatní dostaly ještě více živin. Hrozny jsou sbírány pouze v dopoledních hodinách. Jsou lisovány za studena, aby neztratily nic z toho, co do nich příroda vložila.

Prvotřídní je rovněž archivace vína. Mladé víno je archivováno v sudech z francouzského dubu, kde dozrává a získává příznačný charakter. Sudy jsou průběžně obměňovány v přesných intervalech, což zajišťuje stálost chutí všech odrůd i v rozmezí jednotlivých ročníků.

Rok od roku si toto víno špičkové kvality získává více příznivců a nyní je konečně možno jej zakoupit i v České republice. Přestože v Kranskop Wines nabízejí ideální podmínky i pro vínovou turistiku, již není potřeba nikam cestovat. Můžete si v klidu domova otevřít láhev, která na vás dýchne atmosféru slunné Jižní Afriky.

Existuje 9 produktů.

Zobrazení 1-6 z 9 položek